• Dobogón a hegykőiek!

Fertőmenti KC Hegykő – Csorna SE 24-20 (13-12)

HEGYKŐ: SCHUSTER – DR: ÁBRAHÁM V. 5, DR: ÁBRAHÁM D. 8 (5), SZÖLLŐSINÉ 4 (1), DR. JAKABNÉ 3, Kelemen Zs. 1, Kelemen T. CS: Kelemen H. 3, Szigethi, Győrvári, Dobos.
    Edző: Németh Norbert

Remek védekezésének köszönhetően rangadót nyert, s ezzel a dobogó harmadik fokára lépett előre a hegykői csapat.

A két együttes évtizedes múltra visszatekintő rangadóinak volt már bajnoki cím elnyerése is a tétje, most legfeljebb a dobogós helyezés megszerzése szempontjából jelenthetett fontos pontokat a győzelem.

A vendégek kezdtek jobban, s a félidő derekára kétgólos előnyhöz jutottak (3-5, 5-7). A hazaiak előbb még csak egyenlítettek (8-8), majd a játékrész hajrájában átvették a vezetést (12-11). Bár előnyüket - remekül kezdve a második félidőt - növelni tudták (15-12), a csornaiak egyenlítettek (15-15). Kezdődött minden elölről, de ezúttal a hazaiak nem engedték át a kezdeményezést: remek ötperces szériát produkálva négy góllal elhúztak (20-16), amelyet fegyelmezett védekezésüknek köszönhetően a mérkőzés végéig sikerült megőrizniük.